İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş: << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 25 Ocak 2014, 08:33
Tarih Son Güncelleme: 25 Ocak 2014, 08:33
Editör MUSTAFA ATAV

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş: "HER İLÇEYE BİR BÜYÜK PROJE İLE TÜM HATAY'I KUCAKLAYACAĞIZ"

--------------------------------------

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş, köy ve ev ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Savaş bu kapsamda Hassa ilçesine bağlı Bintaş, Çınarbaş, Salmanuşagı, Yukarıkarafakılı ve Çakalbökü köylerini ziyaret etti.

Köylüler CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş'ı, davul zurna ve tezahüratlarla karşıladı. Hatay'ın Büyükşehir ile daha da güzel olacağını belirten Başkan Savaş ; "Beş yıl Antakya için çalıştık. Son halini herkes biliyor. Bu yaptığımız çalışmaları şimdi Hatay'ın her köşesine eşit bir şekilde uygulayacağız.'' dedi.

"Her İlçeye Büyük Bir Proje"

Her ilçenin sorunlarını bildiklerinin altını çizen CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş, "Bir buçuk yıldır plan ve projeleri hazırlıyoruz. Biz Büyükşehir'i kazandıktan altı ay sonra çalışmalara başlıyoruz. Normalde iki yıl sonra başlar çalışmalar. Biz deneyimliyiz belediyecilikte. Her ilçeye de büyük bir projemiz hazır bunu ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız'' dedi.

"2500 Toplantı Yaptık"

Hatay'da huzuru sağlamak için çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Savaş ; "Huzurun sağlanması için birlik ve beraberliğin pekişmesi için çalışmalar yürüttük. Bugüne kadar 2500'e adet toplantı yaptık. Hatay'ın sorunlarına çözüm aradık şehrimize öncelikle huzur ve hizmet için çalıştık. Antakya'ya gidiyorsunuz değişikliği fark ettiniz. Biz bu çalışmaları Hatay'a yamak istiyoruz. Bizleri ağırladınız hepinize teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

"Bayrağımızı Kimse Bizim Kadar Savunmadı"

Bu seçim sürecinde keskin ayrılıklar yaratmak isteyenlerin "seçimi Cumhuriyet Halk Partisi kazanırsa Hatay'a Esad bayrağı dikileceği" yönündeki konuşmaları da değerlendiren Başkan Savaş; "Bu memlekette bayrağımızı kimse bizim kadar savunmadı. Bu bayrak için canımızı feda ederiz. Bu tür söylemler partiyi ve beni yıpratma adına yapılıyor fakat Hataylılar bu oyunu da bozar" diye konuştu.

Köy ziyaretinde Başkan Savaşa Cumhuriyet Halk Partisi Hatay milletvekili Hasan Akgöl , Hassa Cumhuriyet Halk Partisi İlçe teşkilat Başkanı Talat Ergüneş ve Köy muhtarları eşlik etti.


<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİYASET

TEK DERDİMİZ BELEN, TEK DERDİMİZ HATAY

TEK DERDİMİZ BELEN, TEK DERDİMİZ HATAY TEK DERDİMİZ BELEN, TEK DERDİMİZ HATAY

AK PARTİ HBB ADAYI MEHMET ÖNTÜRK, SAHAYA İNDİ

AK PARTİ HBB ADAYI MEHMET ÖNTÜRK, SAHAYA İNDİ AK PARTİ HBB ADAYI MEHMET ÖNTÜRK, SAHAYA İNDİ

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi