İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı NAZIM CULHA SEÇİM STARTINI KARAAĞAÇ KONARLI'DAN VERDİ << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih 29 Ocak 2014, 19:40 Editör MUSTAFA ATAV

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı NAZIM CULHA SEÇİM STARTINI KARAAĞAÇ KONARLI'DAN VERDİ

-----------------------------------------------

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha, adaylığı aldıktan sonra seçim startını Karaağaç Konarlı'dan verdi. Arsuz İlçesini başlama noktası olan Konarlı'da beraberindeki kalabalık ekiple birlikte halkla kucaklaşan Nazım Culha'ya CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz da eşlik etti.

Karaağaç'ta sevgi seli içerisinde halkla kucaklaşan Culha, gösterilen ilgi ve duyulan güvene teşekkür etti.

Konarlı Kahvehanesinde halkla buluşan CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha ve İlçe Başkanı Faik Çekin halka hitap ettiler.

Bir vatandaş ise Hıdır Ziyareti'nden getirdiği puhurla Başkan Adayı Nazım Culha'yı nazara karşı puhurlayarak dua etti.

Halkın göstermiş olduğu yoğun ilgiye teşekkür eden CHP Arsuz İlçe Başkanı Avukat Faik Çekin, Arsuz'da en yüksek oy oranına ulaşacaklarını söyledi.

Aslında İlçe Başkanı Faik Çekin tarafından kısa bir konuşma yapmak üzere mikrofona davet edilen Vekil Eryılmaz, uzun bir konuşma yaparak Arsuz, Hatay Büyükşehir ve ülkenin içinde bulunduğu durum konularında bilgilendirdi.

Herkes Memleketinde Çalışacak..

Binlerce insanın ailelerinden uzakta yurtdışında karın tokluğuna çalışmak zorunda olduğu bir ortam söz konusu olduğunu belirten Refik Eryılmaz, Arsuz'da yapılacak turizm yatırımlarıyla istihdamın önünü açarak herkesin kendi memleketinde çalışmasının önünü açmak hedefinde olduklarına dikkat çekti.

Arsuz'a hizmeti akışını sağlamak için Hatay Büyükşehir Belediyesi'ni de almanın önemine vurgu yapan Vekil Eryılmaz, Arsuz'un devlet yatırımlarından görmediği desteği, büyükşehir belediyesini alarak bu eksiği gidermek çabalarına vurgu yaptı.

İstihdam çözücü, halkla bütünleşmiş bir Arsuz Belediyesi İçin..

Yaptığı konuşmayla halkla kucaklaşan ve gösterilen ilgi ve duyulan güvene teşekkür eden Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha, Arsuz'u bir bütün olarak ele alacaklarını belirterek, bölgenin birbiriyle entegresini sağlayıp, plan bütünlüğüyle yola devam edeceklerini söyledi.

Arsuz'da üretilecek projelerin bölgenin karakteristik ve coğrafi yapısı göz önünde bulundurularak, turizm ağırlıklı, istihdamı çözücü yönde olacağına dikkat çeken Nazım Culha, bölgenin altyapı, sosyal ve sportif alanlar gibi acil sorunlarının öncelikli olacağına vurgu yaptı.

Herkesi eşit mesafede kucaklayacaklarını belirten Culha, toplumsal belediyecilik anlayışını hayata geçirmeyi amaçladıklarına dikkat çekerek, kent konseyi oluşturulmak suretiyle halkın yönetime katılım sunmasının sağlanacağının altını çizdi.

<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİYASET

İSKENDERUN'DA CHP’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR.YILMAZ ŞAHUTOĞLU!

İSKENDERUN'DA CHP’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR.YILMAZ ŞAHUTOĞLU! İSKENDERUN'DA CHP’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR.YILMAZ ŞAHUTOĞLU!

AK PARTİ İSKENDERUN: GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN "EVET" DEDİ

AK PARTİ İSKENDERUN: GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN AK PARTİ İSKENDERUN: GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN "EVET" DEDİ

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi