İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
BAŞKAN SAVAŞ: AYRIM YAPMADAN HATAY'I KUCAKLAYACAĞIM << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 04 Nisan 2014
Tarih Son Güncelleme: 04 Nisan 2014
Editör MUSTAFA ATAV

BAŞKAN SAVAŞ: AYRIM YAPMADAN HATAY'I KUCAKLAYACAĞIM

Yoğun bir tempoyla geçen seçim sürecinin ardından 30 Mart yerel seçimlerinde sandıktan zaferle çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.Lütfü Savaş, sevincini Ulus Meydanı'ndaki partilileri ile paylaştı.

Ulus Meydanı'nda toplanan, ellerinde Türk Bayrakları ve Cumhuriyet Halk Partisi bayrakları bulunan coşkulu kalabalık önce havai fişek gösterileri ile coştu. Partililere seslenen milletvekillerinin ardından konuşmak için sahneye çıkan Lütfü Savaş vatandaşlar tarafından alkışlar ve Başkan Savaş sloganları ile karşılandı.

Bugünden itibaren kendilerine oy veren yada vermeyen herkesin başkanı olacağını ifade eden Başkan Savaş, bunu yaparken "ben bilirim, benim dediğim olur" demeyeceğim, dedi. Seçim süreci boyunca kendilerine yardımcı olan ve gönül veren herkese teşekkürlerini ileten Savaş, "seçilmiş diğer belediye başkanlarına ve muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Umarım memlekete hayırlı hizmetlerde bulunurlar" diye konuştu.

Başkan Savaş'ın konuşması sık sık "en büyük başkan bizim başkan" sloganları ile kesildi. Bu andan itibaren Hatay'a ait olan her şeyin gelecek nesillere miras olarak kalacağını bilerek hareket edeceğimi nsöyleyen Başkan Savaş, " Şimdiye kadar sizlere; din, dil, mezhep, meşrep, siyasi görüş ayırımı yapmadan eşit şekilde hizmet ettim. Bundan sonra da aynı şekilde kimseyi ötekileştirmeden hizmete devam edeceğim" dedi.

Antakya Belediye Başkanlığı'm döneminde belediyeyi, çıkar guruplarının oyuncağı yapmadım diyen Savaş, "bundan sonra da haksız, hukuksuz talepler benim adaletimin duvarından dönecektir. Sizin emanetinize sahip çıkmak benim en önemli görevim olacak" diye konuştu.

Başkan Savaş daha sonra tebrikleri kabul etti.


<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİYASET

TEK DERDİMİZ BELEN, TEK DERDİMİZ HATAY

TEK DERDİMİZ BELEN, TEK DERDİMİZ HATAY TEK DERDİMİZ BELEN, TEK DERDİMİZ HATAY

AK PARTİ HBB ADAYI MEHMET ÖNTÜRK, SAHAYA İNDİ

AK PARTİ HBB ADAYI MEHMET ÖNTÜRK, SAHAYA İNDİ AK PARTİ HBB ADAYI MEHMET ÖNTÜRK, SAHAYA İNDİ

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi