İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
YILIN BAŞKANI'NA MUHTARLARDAN SÜRPRİZ << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 14 Temmuz 2015, 11:08
Tarih Son Güncelleme: 14 Temmuz 2015, 11:08
Editör MUSTAFA ATAV

YILIN BAŞKANI'NA MUHTARLARDAN SÜRPRİZ

Hatay Mahalle Muhtarları Federasyonu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın Ekovitrin'de ''Yılın Başkanı'' seçilmesini kutlamak adına, HATMEK'te bir toplandı düzenledi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın da katıldığı toplantıya, Altınçay Muhtarı Ali Demir, Kırıkhan Muhtarlar Derneği Başkanı İdris Karataş, Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Cabiroğlu, Hassa muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Duyun, Defne Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Demirel, Yayladağı Muhtarlar Derneği Başkanı Emek Çakılı, İskenderun Muhtarlar Temsilcisi Bahattin Keleş, ilçe dernek başkanları ve ilçe temsilcileri ve Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Mahmut Gülcü de katılım gösterdi. Muhtarlar ve Dernek Başkanlarıyla tek tek selamlaşan Savaş, yoğun sevgi seliyle karşılaştı.

Dernek Başkanlarının sırayla yaptığı konuşmalarda; HBB başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a Ekovitrin'de ''Yılın Başkanı'' ödülüne layık görülmesinden dolayı tebriklerini ilettiler.

TEMENNİMİZ AVRUPA BELEDİYE BAŞKANI DA SEÇİLMENİZ

Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı Cabiroğlu yaptığı konuşmada: '' Öncelikle ödülü hayırlı uğurlu olsun, bu ödüle layık olduğunu hepimiz biliyoruz. Temennimiz önümüzdeki yıllarda Avrupa Belediye Başkanı seçilmeniz'' dedi. Cabiroğlu yaptığı konuşmayla salonda bulunanlar tarafından büyük alkış aldı.

BAŞKANIMIZ BİZE HER ZAMAN SAHİP ÇIKTI

Akdeniz Muhtarlar Federasyonu yaptığı konuşmada: '' Bizim burada toplanma sebebimiz HBB başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın Yılın Başkanı ödülünü almış olmasıdır. Bu ödül hepimizi gururlandırdı. Başkanımız her zaman muhtarlar çözüm ortağımızdır diyerek bizlere sahip çıktı. Huzurlarınızda bizlere bu onuru yaşattığı içim HBB başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş'a tekrar tekrar teşekkür ediyorum'' dedi.

BU GURUR HEPİMİZİN

Yılın belediye başkanı, büyük başkan, Hatay'ın gururu şeklinde sahneye çağırılan başkan Savaş; '' bu toplantı bana sürpriz oldu. Bu buluşma ve düşüncenizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Bu benim değil Hatay'ın ödülü. 310.202 kişi tarafından oylanan ve büyük yüzdeyle aldığım bu ödülü halkıma adadım. O hepimizin ödülü. Hizmete ihtiyacı olan mahallelerimizi biliyorum. Bazı devlet kurumlarının başındakiler devletin kurumu olduğunu unutup siyasi bir partinin kurumu gibi davranıyorlar. Önce elektriği kesiyorlar, ardından su kesiliyor. Bu da halkı olumsuz etkiliyor.Ayrıca içme suyu, kanalizasyon ve sulama kanallarıyla ilgili sorunları da biliyorum. Bunlar için sizlerden zaman istiyorum. Ramazan Ayı dolayısıyla biraz durakladım, ama Ramazan'dan sonra sorun olan bölgeleri gezmeye devam edeceğim. Yol konusunda alt yapı ve üst yapı yapmaya da devam edeceğiz. Biz bir ekibiz, birlikte çalışıp birlikte başaracağız. Mahalle halkınız mutluysa siz de mutlusunuz siz mutluysanız ben de mutluyum bu sevgi karşılıklı. Özellikle 30 Mart'ta beni destekleyen o mahşer gününde beni yalnız bırakmayanlardan Allah razı olsun. O seçim Türkiye'de örnek oldu. Hepinize bu ince düşüncelerinizden dolayı teşekkür ederim.'' dedi.

Akdeniz Muhtarlar Federasyon Başkanı Mahmut Gülcü'nün başkan Savaş'a çiçek takdim etmesi ve muhtarların hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle toplantı sona erdi.<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi