İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına Veysel CINCIK seçildi << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 02 Kasım 2015, 21:54
Tarih Son Güncelleme: 02 Kasım 2015, 21:54
Editör MUSTAFA ATAV

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına Veysel CINCIK seçildi

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Basın Merkezi binasında 30.Ekim 2015 Cuma günü Saat 10’da yapılan kongre ile yeni başkanını seçti.

Üye çoğunluğunun sağlanması ile başlayan kongrede önce saygı duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşı okundu.

Faaliyet Raporunu Ufuk AKTUĞ’un okuduğu ve Divan üyeliğini Hamit SAÇAR, Yaşar GÜLLÜ ve Ömer SOYLU’nun yaptığı genel kurulun oylama sonucu oy çokluğu ile kabul edilen listede yönetim kurulu bu isimlerden oluştu : 1- Veysel CINCIK, 2-Hamit SAÇAR, 3-Hilmi DİKEN, 4-Yılmaz AKPINAR, 5-Sabahattin UYGUN, 6-Selami ERGÜVEN, 7-Gökhan GÖKPINAR, 8-Ömer SOYLU, 9-Diyap ATAR.

Yapılan Kongrede Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Payas İlçe Belediye Başkanı Bekir Altan ve Arsuz İlçesi Belediye Başkanı Nazım Culha katılarak yaptıkları konuşmalarda dilek ve temennilerde bulundular.

3 dönem (9 Yıl) İskenderun Gazeticer Cemiyeti Başkanlığını başarıyla sürdüren ve bu seçimde Cemiyet Başkanlığını devreden Şehmus ASLAN yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Göreve Gelmek Şeref, Bırakıp Gitmeyi Bilmek Daha Büyük Şeref” “Parçalanmaya değil, birleşmeye, güç birliği yapmaya ihtiyaç var. Bu güç birliği tüm İskenderun’a örnek olsun” "yeni yönetim kurulunun basın camiasını daha iyi seviyelere getireceğinden kuşkum yok" diyerek yeni yönetimin gazetecileri tarafsız şekilde temsil etmesi temennisinde bulundu.

İGC Başkanlığına seçilen Veysel CINCIK, yaptığı konuşmada Başkan Şehmus Aslan ve yönetim kuruluna da emeklerinde ve tüm gayretlerinden dolayı teşekkür ederek Bayrağı daha iyi noktalara taşıyacaklarının sözünü verdi ve üç dönem başkanlık yapan Şehmus Aslan’a hizmetlerinden dolayı plaket ve çiçek takdim etti.

Bölgede görev yapan gazetecilerin sesi olacağını ve Başarılı çalışmalar sergileyeceğini söyleyen Başkan Veysel CINCIK katılımcılara ve üyelere teşekkür etti.

Birlik ve beraberliğin kazandığı seçim sonrası Cemiyet Binasında Yeni yönetim tebrik edilerek hayırlı olsun temennilerinde bulunuldu.<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi