İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
TÜRKOĞLU VE AK PARTİ TEŞKİLATLARI YAYLALARDA HALKLA KUCAKLAŞTI << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 07 Eylül 2013, 19:23
Tarih Son Güncelleme: 07 Eylül 2013, 19:23
Editör MUSTAFA ATAV

TÜRKOĞLU VE AK PARTİ TEŞKİLATLARI YAYLALARDA HALKLA KUCAKLAŞTI

TÜRKOĞLU VE AK PARTİ TEŞKİLATLARI YAYLALARDA HALKLA KUCAKLAŞTI

     
    AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ile AK Parti Dörtyol ve Erzin İlçe Teşkilatları'nın Karagöl, Karıncalı, Üçkoz, Büyük Bağrıaçık, Küçük Bağrıaçık, Sırapınar, Taşlıufacık Yaylaları ve Küllü Köyü'ne gerçekleştirdikleri ziyaretler, halkın coşku dolu karşılamalarına ve büyük izdihama sahne oldu.

         Bölgenin AK Parti'li belediye başkan aday adaylarının da vitrine çıktığı ziyaretlere halkın ilgisi büyüktü. Milletvekili Türkoğlu'nun Amanoslar'daki yaylalara yaptığı çıkartmada; AK Parti 22. Dönem Hatay Milletvekili İsmail Soylu, AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Cüneyt Yavuz, AK Parti Erzin İlçe Başkanı Mehmet Akkaş, Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek, AK Parti Hatay Sosyal İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Bilgehan Aksoy, AK Parti Dörtyol Belediye Başkan Aday Adayı Osman Görgen, AK Parti Dörtyol Belediye Başkan Aday Adayı Av. Abdullah Arıcan, Gökdere Köyü Muhtarı Salih Börklü, Kızlarçayı Köyü Muhtarı Fatih Atasever, Küllü Köyü Muhtarı Hanifi Bozkurt, Küçük Bağrıaçık Yayla Derneği Başkanı Ahmet Ulaş, Üçkoz Yayla Derneği Başkanı Ünal Edik, Karıncalı Yayla Derneği Başkanı Beyazıt Bestami Cengiz ve Dörtyol ile Erzin AK Parti Teşkilatları hazır bulundu. "Amanoslar'ın yaylalarına çıkan yolları arşındırarak, hanelerde, kahvehanelerde, yayla meydanlarında bizleri bekleyen dostların gönül eşiklerine heybemize aldığımız muhabbet ve sevgiyle geldik" diyen Türkoğlu; gerçekleştirdikleri ziyaretlerin amacının, dost meclislerinde halkla kucaklaşmak, gönüller arasında köprüler oluşturmak, yaylaların ihtiyaçlarının mahallinde tespitini yapmak ve bu ihtiyaçlar üzerine halkla istişare kurmak olduğunu dile getirdi. Milletvekili Türkoğlu ve beraberindeki heyet yayla, meydanlarında ve kahvehanelerde halk ile bir araya gelerek, konuşmalar gerçekleştirdi.

         Milletvekili Türkoğlu, AK Parti Teşkilatları olarak yaylaların içme suyundan, elektriğine; yolların asfaltlanması suretiyle kalite ve kalibresinin artmasından, sağlığa kadar her alanda halkın ihtiyaçlarının karşılanması için azami gayret gösterdiklerini dile getirdi. Kuzuculu Beldesi'nden Üçkoz Yaylası'na giden 23 km'lik yolun, Erzin İlçesi'nden Karıncalı Yaylası'na giden 21 km'lik yolun, Karagöl Yaylası içinden geçen 3 km'lik yolun ve Kızlarçayı Köyü'nden geçen 1 km'lik yolun asfaltlandığını dile getiren Türkoğlu, Küçük Bağrıaçık Yaylası'ndan geçen 2 km'lik yolunda yine diğer yollar gibi Hatay İl Özel idaresi tarafından asfaltlanacağının müjdesini verdi. Türkoğlu, Karagöl ? Sofular ? Karıncalı Yaylaları'nın yol ayrımındaki kısımda 3,5 km'lik yolun stabilizesinin tamamlandığını ve bu yolunda yakın zamanda asfaltlanacağını söyledi.

          Üçkoz Yaylası içine yapılmakta olan Sağlık Ocağı ile ilgili mahal listesini Üçkoz Yayla Derneği Başkanı Ünal Edik'ten alan Türkoğlu, sağlık ocağının yayla sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanıma getirileceğinin müjdesini verdi.

          Suriye'deki olaylar üzerine de bir değerlendirme yapan Türkoğlu; "Esed, Şam'ın Gota Banliyösü'nde kullandığı sarin gazı adı verilen kimyasal silahla 2000'e yakın insanı ve konvansiyonel silahlarla da kadın, yaşlı, çocuk demeden 100 bin'in üzerinde masum insanı fütursuzca öldürdü. Türk Milleti yanı başındaki bu mezalime sessiz kalacak kadar insani hasletlerini kaybetmedi. Bizim millet olarak Suriye meselesindeki insani refleksimiz, kaynağını; Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Biz hiç kimsenin düşmanı değiliz, biz insanlığın düşmanı olanların düşmanıyız" ilkesinden ve yine ?Bir insanı öldürmenin bütün insanlığı öldürmek' anlamına geldiğini zikreden Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V.)'in sözlerinden alır" dedi. "Medeniyetler tarihinde onurlu yürüyüşünü kesintisiz sürdüren aziz milletimiz ve ebedi müddete haiz devletimizin yolu, Ertuğrul Gazi'nin ''Siz her zaman kaybedenin, garibin, mazlumun yanında olunuz!'' düsturu ile çizilmiştir" ifadelerine yer veren Türkoğlu, Türk Milleti'nin tarihi boyunca mazlumun hamisi olduğunu ve zalime karşı mazlumun yanında saf durduğunu belirtti.

         Milletvekili Türkoğlu daha sonra beraberindeki ekiple geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren AK Parti Dörtyol Gençlik Kolları Üyesi Mücahit Çetil ile yine geçtiğimiz günlerde elim bir kaza sonucu kolunu kıran Sathı İsen'i evinde ziyaret ederek, acil şifa dileklerini iletti.

<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİYASET

TEK DERDİMİZ BELEN, TEK DERDİMİZ HATAY

TEK DERDİMİZ BELEN, TEK DERDİMİZ HATAY TEK DERDİMİZ BELEN, TEK DERDİMİZ HATAY

AK PARTİ HBB ADAYI MEHMET ÖNTÜRK, SAHAYA İNDİ

AK PARTİ HBB ADAYI MEHMET ÖNTÜRK, SAHAYA İNDİ AK PARTİ HBB ADAYI MEHMET ÖNTÜRK, SAHAYA İNDİ

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi