İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 15 Temmuz 2016, 13:39
Tarih Son Güncelleme: 15 Temmuz 2016, 13:39
Editör MUSTAFA ATAV

"HOŞ GELDİN BEBEK" PROJESİ SEVİNDİRİYOR

"HOŞ GELDİN BEBEK" PROJESİ SEVİNDİRİYOR

İskenderun Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Hoş geldin Bebek" projesi ile yeni doğan bebeklerin aileleri sevindiriliyor.

Yeni doğan bebeklerin ailelerine verilen "Hoş Geldin Bebek" seti ile ailelerin sevindirildiğini söyleyen Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “İlçemizdeki minik hemşehrilerimize hoş geldin diyerek, ailelerinin mutluluğunu birlikte paylaşıyoruz." dedi.

Belediyecilik hizmetlerinin doğumdan ölüme, tüm hayatı kapsayan uzun ve zorlu bir süreç olduğunu belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil, şunları söyledi," Belediyemizin birkaç ay önce "Hoş Geldin Bebek" projesini hayata geçirdi. Yeni bebek sahibi olan aileleri proje ekibimiz ziyaret edip Hoş Geldin Bebek Setini kendilerine teslim ediyorlar. Set içerisinde kırklık bebek takımı gibi bir bebeğin çeşitli ihtiyacı olan her şey bulunmakta.” dedi.

Şuana kadar 500’ün üzerinde aileye bebeğimizin ailesine," Hoş Geldin Bebek” setihediye ettiklerini belirten Başkan Seyfi Dingil,”Hoş Geldin Bebek kampanyamız ailelerine ve bebeklere sürpriz olurken ailelerin de maddi anlamda yükünü hafifleten güzel bir kampanya. İskenderun Belediyesi olarak vatandaşımızın hayatlarının her anında hep yanında oluyoruz. Projemiz görevde olduğumuz sürece devam edecektir" şeklinde konuştu.

Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında ziyaret edilen anneler ise "Hatırlandığımızı bilmek güzel. Bebeğimize ilk hediyesini İskenderun Belediyesi takdim etti. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e çalışmalarında başarılar diliyoruz. Bu özel günümüzde yanımızda olduğu için mutluyuz” şeklinde görüş beyan ettiler.


<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi