İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
İşadamı Muhittin AYDOĞAN oğlu Bedri Fırat AYDOĞAN’ın vefatının 40 ncı gününde,Kuran-ı Kerim Hatim-i Şerif okuttu. << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 28 Kasım 2016, 21:25
Tarih Son Güncelleme: 28 Kasım 2016, 21:25
Editör MUSTAFA ATAV

İşadamı Muhittin AYDOĞAN oğlu Bedri Fırat AYDOĞAN’ın vefatının 40 ncı gününde,Kuran-ı Kerim Hatim-i Şerif okuttu.

İşadamı Muhittin AYDOĞAN oğlu Bedri Fırat AYDOĞAN’ın vefatının 40 ncı gününde, Kuran-ı Kerim Hatim-i Şerif okuttu.

Bölgemizin sevilen simalarından Fırat Ticaret Deniz ürünleri Malzemeleri işletmesi sahibi Muhittin AYDOĞAN oğlu Bedri Fırat AYDOĞAN’ın Vefatının 40 ncı günü nedeniyle 27 Kasım 2016 Pazar günü Saat 14:00’te Grand Plaza salonunda Kuran-ı Kerim Hatim-i Şerif okuttu.

Merhum Bedri Fırat AYDOĞAN’ın 40 ncı gününde ailesi, yakınları, sevenleri, bölgemizin bazı Belediye meclis üyeleri, Sivil Toplum Kuruluş (STK) temsilcileri, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli, ve vatandaş katılım sağladı.

Davetlileri tek tek karşılayan ve oturmaları için yer gösteren Acılı Baba Muhittin AYDOĞAN ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü.

Mevlid-i Şerif'e Merhum Bedri Fırat AYDOĞAN’ın anıları, vefatı ve evlat kaybetme konusu ile ilgili dini bilgiler içeren konuşmayla başlandı.

Daha sonra Merhum Bedri Fırat AYDOĞAN’ın ruhuna okunan Kuran-ı Kerim Hatim-i Şerif ve dualarla, davetlilerle beraber ailenin acısına ortak olundu.

Katılımcılara duygu dolu anlar yaşatan Mevlid’in ardından gül suyu ve lokum ikram edildi.

Salon çıkışında başsağlığı dileklerinde bulunan davetliler Merhum Bedri Fırat AYDOĞAN’a “Allah rahmet eylesin, mekanı Cennet olsun. Allah geride kalan ailesine sabırlar versin” şeklinde temennilerde bulundular.

Merhum Bedri Fırat AYDOĞAN’ın yakınları da davetlilere katılımlarından ve acılarını paylaşmalarından dolayı teşekkürlerini sundular.

Ailesinin gözyaşlarını tutamadığı ve yürekleri dağladığı görülen mevlüd’te baba Muhittin AYDOĞAN, oğlu Bedri Fırat AYDOĞAN’ın vefatından sonra hayatının anlamsızlaştığını ifade ederek ve gözleri yaşlı bir şekilde oğlu Bedri Fırat AYDOĞAN’ı çok sevdiğini ölümüne dayanamadığını dile getirerek, “Bu günümde beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Allah kimseye evlat acısı vermesin” dedi.


<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

VEFAT-ŞEHİT-BAŞSAĞLIĞI

ŞAHAP YILMAZ DUALARLA YA'D EDİLDİ

ŞAHAP YILMAZ DUALARLA YA'D EDİLDİ ŞAHAP YILMAZ DUALARLA YA'D EDİLDİ

SANİYE ATAKAŞ SONSUZLUĞA UĞURLANDI

SANİYE ATAKAŞ SONSUZLUĞA UĞURLANDI SANİYE ATAKAŞ SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi