İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
Başkan Güven “Bu gurur Arsuz Halkının” << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 01 Nisan 2019, 23:58
Tarih Son Güncelleme: 01 Nisan 2019, 23:58
Editör MUSTAFA ATAV

Başkan Güven “Bu gurur Arsuz Halkının”

Başkan Güven “Bu gurur Arsuz Halkının”


Arsuz’da açık ara farkla Arsuz Belediye Başkanlığı’na seçilen Dr. Asaf Güven 31 Mart seçim zaferini Kent Meydanında 7’den 70’e tüm Arsuz halkıyla beraber coşkuyla kutladı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Arsuz’da rekor oyla Arsuz Belediye Başkanlığı’na seçilen Dr. Asaf Güven, Türk Bayraklarıyla, meşalelerle ve efsane başkan sloganlarıyla Arsuz Kent Meydanını dolduran Arsuz halkının bu coşkusuyla karşılandı.

CHP Arsuz İlçe Başkanı ve Örgütü, İYİ Parti Arsuz İlçe Başkanı ve Yönetimi, Arsuz Belediyesi Meclis Üyeleri, Eşi ve çocuklarıyla Arsuz halkını selamlayan Başkan Asaf Güven, yüreği memleket sevdası ile dolu Arsuzlulara teşekkürlerini iletti. Başkan Güven, “Yorucu bir süreçten geçtik. Bu süreçte emek vererek sokak sokak dolaştık ve tüm halkımızla sevgiyle kucaklaştık. Hep beraber koştuk hep beraber terledik ama birlikte yola çıktığımız arkadaşlarım, Mehmet Candemir’e, Ahmet Değirmen’e, Aysel Uz’a, Adil Atarım’a ve bu süreci genel koordinatör olarak ilerleten Nihat Köklü ile Metehan Sakallı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Arsuz’u daha çağdaş bir kent yapma yolunda beraberliğimiz tüm halkımızla devam edecek” dedi.

Belediyelerin halk için olduğunu vurgulayan Başkan Güven, “Yeni bir belediyecilik anlayışına öncelikle belediyemizden başlayacağız. Verilen görevi layığıyla yerine getiren her arkadaşımızın bizim başımızın üstünde yeri olacaktır. Yeter ki; Arsuz’a hizmet etsin. Sizin desteğinizle ve sevginizle bir sonuç aldık, bu sonuç hepimiz için bir gururdur. Fakat bu gurur en çok Hatay’da en yüksek oy oranına ulaşan Arsuz halkının, sizlerin eseridir. Belediye, sizin belediyenizindir. Birlik beraberlik içerisinde bu yönetimi yürütecek ve sorunlarımızı birlikte çözecek ve birlikte hizmet üreteceğiz.

“Birlikte Başaracağız”

Arsuz’un geniş bir coğrafyaya sahip olduğunu dile getirerek birçok sorunların olduğunu belirten Başkan Güven, “Bu sorunların üzerinden birlikte geleceğiz, başarmak zorundayız, birlikte başaracağız. Önümüzdeki haftadan itibaren Arsuz’un her bir köşesinde komiteler kurarak ilçemizin her bir sorunu masaya yatıracak ve katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla çözüm odaklı kalıcı planlamalarla Arsuz’un sorunlarının üstesinden birlikte geleceğiz. Bizlere destek veren, vermeyen önemli değil, Arsuz için kalbi atan herkesin başımızın üstünde yeri vardır. Herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

31 Mart akşamı İskenderun Adalet Sarayında sandık başında olduklarını ve seçimi yakinen takip ettiklerini belirten Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz İlçe Örgütü Başkanı Faik Çekin, “ayladır sahada yağmur ve çamur demeden yanımızda bizlerle beraber yürüyen siz vatansever halkımıza şükran borçluyuz. Arsuz halkımızın dik duruşu sayesinde rekor oylara ulaştık. Hepinizle gurur duyuyorum, teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

“Martın sonu bahar oldu mu, İYİ oldu mu?” cümleleriyle Arsuz halkında teveccüh gören İYİ Parti Arsuz İlçe Başkanı Kamil Kubat yaptığı konuşmasında daha çok çalışarak önümüzdeki dönem yerel ve genel seçimlerde daha iyi bir başarı sağlayacaklarını dile getirerek Arsuz halkına teşekkür etti.


<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi