İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
Tosun Hukuk & Danışmanlık bürosuyla hizmet verecek << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 19 Mayıs 2024, 10:58
Tarih Son Güncelleme: 19 Mayıs 2024, 10:58
Editör MUSTAFA ATAV

Tosun Hukuk & Danışmanlık bürosuyla hizmet verecek

Tosun Hukuk & Danışmanlık bürosuyla hizmet verecek


İskenderunlu Yargıtay Savcısı İbrahim Hakan Tosun Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca’nın elinden plaketini alarak emekli oldu. Bundan sonraki yaşamına Avukat olarak devam edecek. İskenderun’da dünyaya gelen İbrahim Hakan Tosun 1986 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanarak hukuk alanında ilk adımını attı.

Tosun, 1990 yılında mezun olduktan sonra Avukatlık stajını Hatay Baro Başkanı Av. Namık Kemal Atahan’ın yanında tamamladı.

1994 -1997 yılları arasında Ankara adliyesinde Cumhuriyet Savcılığı stajını yapan Tosun daha sonra; Bingöl Cumhuriyet Savcısı olarak göreve başladı.

Ardından, Ardanuç, Bucak, Silifke, Gaziantep ‘de Cumhuriyet Savcısı olarak görevini başarılı bir şekilde yürüttü. 2007 yılında Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı olarak görevine devam eden İbrahim Hakan Tosun, Sungurlu, Cumhuriyet Başsavcılığı görevini sürdürdü. 2015 yılında Ankara Batı Cumhuriyet Savcısı görevinin ardından 2015-2024 yılları arasında da Yargıtay Cumhuriyet Savcısı olarak görevini tamamladı.

Kendi isteği ile emekli olan Tosun başarılı çalışmalarından ötürü Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca’nın elinden plaketini aldı.

Tosun, Avukat olarak bundan sonraki yaşamını, Tosun Hukuk & Danışmanlık bürosunu kurarak alanında Ankara da hizmet vermeye devam edecek.


<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi