İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
ABDULKADİR ÇIKMAZ, GÜVEN TAZELEDİ << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 14 Nisan 2014, 19:41
Tarih Son Güncelleme: 14 Nisan 2014, 19:41
Editör MUSTAFA ATAV

ABDULKADİR ÇIKMAZ, GÜVEN TAZELEDİ

Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısında mevcut başkan Abdülkadir Çıkmaz, 181 üyenin oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Abdülkadir Çıkmaz ve İbrahim Türkhan'ın aday olduğu seçimlere iki liste halinde gidildi.

Divan Başkanlığını Selami Memiş, Divan üyeliklerini ise Ramazan Çetinkaya ve Ramazan Eken'in yaptığı Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başladı.

Yönetim kurulu raporunun okunması, bilanço gelir-gider hesaplarının görüşülmesi, denetim kurulu raporunun okunması, yönetim ve denetim kurulunun ibrası ve 2014 yılı bütçe ve iş programlarının görüşülmesinin ardından seçimlere geçildi.

İl seçim Kurulu üyelerinin gözetiminde kapalı zarf usulü yapılan seçimlere Abdülkadir Çıkmaz mavi liste ile İbrahim TÜRKHAN ise sarı liste girdi.

Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı, yönetim ve denetim kurulu asil ve yedek üyeleri ile birliği TİM genel kurulunda temsil edecek asil ve yedek delegelerin belirlendiği seçimlerde 349 kayıtlı üye oy kullandı. İki oyun geçersiz sayıldığı sayım sonucunda Abdülkadir Çıkmaz 181 üyenin oyunu alırken, İbrahim Türkhan ise 167 oyda kaldı.

Öte yandan TİM Delegeliğine ise mavi listeden Asım Samlı Tarım Ürünleri İthalat İhracat A.Ş 180 oyla seçildi.

Çıkmaz teşekkür etti

Seçimin demokratik bir ortamda geçtiğini ifade eden Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Abdulkadir Çıkmaz kongreye katılan herkese teşekkür ederek tebrikleri kabul etti.

Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği 2013 Yılı Olağan Genel Kurulu Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeliklerini kazanan liste şu isimlerden oluştu.

BAŞKAN ADAYI: Kahraman Tarım Ürünleri Tic. Ve San.A.Ş

Yönetim Kurulu

Asil Üyeler: Meray Kuruyemiş, Pak Tarım Ürünleri, Altın Fıstık Gıda. Kırıcı Kuru Meyva. Özgü Tarım-Doğan Can Tarım, Lenteks Gıda, Simeks Tarım, Alagözler Gıda, Beydemir Tarım

Yedek Üyeler: Deniz Temel Gıda, Bahattin Kıraç, Zerova Fıstık Dünyası, Desal Gıda, Yiğitcanlar Tarım, Süper Gıda, Aprifood Tarım, Naturel Nuts Gıda, Orhan Kaya Yerli Mahsül, Dağ Kuru Gıda

Denetim Kurulu

Asil Üyeler: Huzur Kuruyemiş, Tatco Gıda, Tek Bulgur

Yedek Üyeler: Royal İç ve Dış Ticaret, Ertuğrul Bozhüyük Fıstık İmalatı, Eroğlu Tarım Ürünleri

Tim Delegeleri

Asil Delegeler: Asım Samlı Tarım Ürünleri

Yedek Delegeler: Yusuf Kiraz, Mersa Fıstıkçılık


<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi