İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
Azganlık Halkı Şahutoğlu’nu Bağrına Bastı << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 01 Mart 2019, 07:05
Tarih Son Güncelleme: 01 Mart 2019, 07:05
Editör MUSTAFA ATAV

Azganlık Halkı Şahutoğlu’nu Bağrına Bastı

Azganlık Halkı Şahutoğlu’nu Bağrına Bastı


Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, durmadan, yorulmadan sürdürdüğü seçim çalışmalarına Azganlık’ta devam etti.

Azganlık’ta ev ev gezerek tek tek yüreklere dokunan Şahutoğlu, Azganlık Mahallesi sakinlerden de büyük teveccüh gördü.

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin’in de eşlik ettiği ziyaretlerde hedef ve projelerini anlatan Şahutoğlu, bölge halkının talep ve sıkıntılarını da dinledi. Beldelerin sorunlarını çok ii bildiklerini ifade eden Şahutoğlu, bu bağlamda çok ciddi projeler hazırladıklarını kaydetti. İskenderun’un 45 mahallesine eşit hizmet götürme kararlılığında olduklarını bir kez daha yineleyen Şahutoğlu, hizmet anlamında geri kalmış beldelere ise öncelik vereceklerini vurguladı.

Mahalle halkının ‘5 yıldır hizmet alamıyoruz atta derdimizi anlatacak muhatap bulamıyoruz’ yönündeki şikayetlerine de yanıt veren Şahutoğlu, kesinlikle eşit, şeffaf, adaletli, hakkaniyetli ve en önemlisi ulaşılabilir bir yönetim anlayışını İskenderun Belediyesinde hakim kılacaklarının sözünü verdi.

Azganlık’taki ev ziyaretlerinin yanı sıra Azganlık Sosyal Tesisini de ziyaret eden Şahutoğlu, burada dikiş kursu alan kadınlarla bir araya geldi. Bu tarz eğitimlerin kadınların sosyal hayata katılımları ve gelişimleri adına büyük önem arz ettiğini vurgulayan Şahutoğlu; “Özellikle kadınları çok önemsiyoruz. Kadınların bilinçli olması, sosyal olarak kendilerini geliştirmeleri çok önemli. Bizde bu kursları önemsiyoruz. Bunları daha da geliştirerek çoğaltmayı hedefliyoruz. İçerisinde kütüphanenin de yer alacağı sosyal tesislerde kadınlarımızın her anlamda kendilerini geliştirebilecekleri sosyal tesisler oluşturacağız. Bilinçli anneler, bilinçli çocuklar yetiştirir. Bilinçli çocuklar geleceğimizi inşa eder. Kadının dünya üzerinde olağanüstü emeği vardır” diyerek kadınlara verdiği önemi bir kez daha vurguladı.

Çok önemli proje ve hedeflerinin olduğunu ifade eden CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin ise; “Bize yol açın, hizmet edelim” dedi.

Ekinciler Fabrikasını da ziyaret eden CHP Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, öğle yemeğini Ekinciler’de yönetim ve çalışanlarla birlikte yedi. Recep Ekinci ve Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Alper Menteşoğlu tarafından karşılanan Şahutoğlu, çalışanlarla tek tek tokalaştı.


<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi