İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 01 Mart 2019, 07:07
Tarih Son Güncelleme: 01 Mart 2019, 07:07
Editör MUSTAFA ATAV

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor


KIZILAY’A KAN VERİYORUZ, İSKENDERUN’A CAN VERİYORUZ!

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile birlikte Türk Kızılayı’na kan bağışında bulundu.

Türk Kızılayına düzenli olarak kan bağışında bulunduğunu belirten Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “Kızılaya kan veriyoruz, İskenderun’a can veriyoruz” diyerek, Kan ve Kök hücre bağışı ile ilgili bilinci ülkemizde hep birlikte canlandırmamız gerektiğine vurgu yaptı.

Tosyalı, “Bunun seferberliğini Türkiye'nin tamamında yapmamız gerekiyor. Kızılay'a da yaptığı tüm kampanyalardan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

SAHADA TAM GAZ!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ise, “Kan bağışı için öncü olmak durumundayız. İnşallah hastanelerde kan bekleyen birçok vatandaşımıza bu konuda umut olacaktır" ifadesini kullandı.

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Gün içerisinde, Meclis Üyesi Adayı Seçkin Yıldırımöz ev sahipliğinde Sanayi sitesinde mahalle sakinleri ve esnafla kahvaltılı programa katılan Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, daha sonra Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve İş Bankası müdürleri ve personeliyle bir araya geldi. Program kapsamında Demir Çelik Emeklileri Derneği, Mavi Çocuk Akademisi, Yunus Emre Sağlık Ocağı, Hacı Şerif Tosyalı Sağlık Ocağı, 112 Acil, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, belediye temizlik işleri personeli, Türk Sağlık Sen, Büro Memur Sen’e ziyaret ederek, İskenderun’a dair hedef ve yönetim ilkesini anlatan Tosyalı, aynı zamanda beklenti ve talepleri de dinliyor.

‘MUTLULUK DUYUYORUM’

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, amacının İskenderun’a hizmet etmek olduğunu, bunu da bütün STK ve kurumlarla birlikte uyum içerisinde yapmak olduğunu kaydetti. Tosyalı, “Çok keyifli sohbetlerimiz oluyor. Bize gönüllerini açan, misafir eden her ziyaretten büyük mutluluk duyuyorum. Karşılıklı soru cevap şeklinde istişare ediyoruz. İnşallah el ele vererek seçim sonrasında tüm sıkıntılarımızı çözeceğiz. Her zaman ifade ettiğim bir söz var, ben Başkan olmaya değil, hizmetkâr olmaya geliyorum” açıklamasında bulundu.


<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER HBB BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK’TEN BÜYÜK MÜJDELER

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi İskenderun’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi