İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
Araştırma Hastanesi'nde Görev Değişimi << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 15 Aralık 2014, 20:19
Tarih Son Güncelleme: 15 Aralık 2014, 20:19
Editör MUSTAFA ATAV

Araştırma Hastanesi'nde Görev Değişimi

Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nin Yeni Başhekimi Doç. Dr. Yunus Doğramacı Oldu

Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde düzenlenen devir teslim töreninde, Başhekim Doç. Dr. Ömer Evirgen görevini Doç. Dr. Yunus Doğramacı'ya devretti.

"ESAS OLAN KURUMLARI İLERİYE TAŞIMAKTIR"

Başhekimlikteki devir teslim törenine katılan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, bugüne kadar görevlerini başarılı bir şekilde yürüten Başhekim Doç. Dr. Ömer Evirgen ve çalışma arkadaşlarına Araştırma Hastanesi'ne vermiş oldukları emekten dolayı teşekkür ederek bundan sonra da aynı tempoyla Üniversite ve Hastaneye olan katkılarının devam etmesini arzuladıklarını dile getirdi. Bu tür değişimlerin ?nöbet değişimi' olduğunu vurgulayan Rektör Kaya, kişilerin gelip geçici olduğunu belirterek, "Esas olan kurumları ileriye taşımaktır." dedi.

Rektör Kaya, Başhekimlik görevini devralan Doç. Dr. Yunus Doğramacı ve yardımcılarına ise Hastaneyi bugün olduğundan daha yukarılara taşıyacaklarına olan inancını ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Başhekim Yardımcılarının da değiştiği devir teslim töreninde Doç. Dr. Murat Karcıoğlu, Doç. Dr. Adnan Burak Akçay, Yrd. Doç. Dr. Hanefi Kokaçya, Yrd. Doç. Dr. Seçkin Akküçük, Yrd. Doç. Dr. Mesut Coşkun ve Yrd. Doç. Dr. Mutlu Cihan Dağlıoğlu yürüttükleri Başhekim Yardımcılığı görevlerini Doç. Dr. Şemsettin Okuyucu, Doç. Dr. Buket Çağla Özbakış Akkurt, Doç. Dr. Edip Uçar, Yrd. Doç. Dr. Cenk Babayiğit ve Yrd. Doç. Dr. Erhan Yengil'e devretti.

Plaket ve çiçek takdiminin yapıldığı devir teslim töreni çekilen toplu fotoğrafın ardından Başhekimlik Toplantı Salonu'nda gerçekleşen gözden geçirme toplantısıyla sona erdi.


<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SAĞLIK

KANSERDE ERKEN TANI HAYAT KURTARIYOR

KANSERDE ERKEN TANI HAYAT KURTARIYOR KANSERDE ERKEN TANI HAYAT KURTARIYOR

"MEME KANSERİ" TEŞHİSİ KONULAN HASTA BAŞARILI OPERASYONLA 1 GÜNDE AYAĞA KALDIRILDI

"MEME KANSERİ" TEŞHİSİ KONULAN HASTA BAŞARILI OPERASYONLA 1 GÜNDE AYAĞA KALDIRILDI

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi