İskenderun ATAV Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


AK Parti Arsuz ilçe yönetiminde nasıl bir yenilenme olacak?07 Ağustos 2017
haberlerx
Untitled Document
SPOR ADAMLARINDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET << Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>

Tarih Haber Giriş: 03 Ağustos 2016, 09:22
Tarih Son Güncelleme: 03 Ağustos 2016, 09:22
Editör MUSTAFA ATAV

SPOR ADAMLARINDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

SPOR ADAMLARINDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ve Teknik Direktör Giray Bulak “yerel yönetimlerin spora bakışı konulu “panel için geldikleri İskenderun’da Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaz spor okulları kapsamında geleceğin sporcularını yetiştirdiklerini belirterek,” Bu anlamda spor panelleri düzenliyoruz. Düzenlenen panellerde yaz spor okuluna katılan öğrencilerimize spor dünyasının tanınmış isimleri tecrübelerini, bilgi ve birikimlerini öğrencilerimize aktarıyor. Bu sayede yaz spor okullarına katılan öğrencilerimiz büyüklerinden gerekli bilgileri almış oluyor. Bu tür panellere devam edeceğiz” dedi.

Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ise İskenderun’da olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek,” Bizler her zaman yerel yönetimlerin spora ve sporcuya destek olmasını istiyoruz. Anadolu’nun birçok yerinde başarılı ve yetenekli gençlerimiz çocuklarımız var. Ben bu anlamda İskenderun Belediye Başkanımız Sayın Seyfi Dingil’e düzenlemiş olduğu spor okulları için teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Teknik Direktör Giray Bulak ise gençlerin spora büyük önem vermesini istediklerini belirterek,” Sporun gençlere birçok faydası var. Takım ruhunun oluşmasında, gençlerin kötü alışkanlıklardan korunmasında sporun etkisi büyük. İskenderun özellikle futbol anlamında adını duyurmuş bir kent. Buradan zamanında birçok yetenekli futbolcu büyük kulüplerde forma giymiştir. Yaz spor okulları yetenekli gençlerin yetişmesinde önemli bir faktör. Ben buradan çalışmalarında İskenderun Belediye Başkanımız Sayın Seyfi Dingil’e teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Yapılan konuşmaların ardından konuklarına günün anısına Plaket takdim etti.


<< Onceki Haber ------- Sonraki Haber >>
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SPOR

İskenderun'da başarılı sporcular ödüllendirildi

İskenderun'da başarılı sporcular ödüllendirildi İskenderun'da başarılı sporcular ödüllendirildi

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR:50-78:FENERBAHÇE

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR:50-78:FENERBAHÇE HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR:50-78:FENERBAHÇE

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

haberlerx Untitled Document

Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın Haberi Okumak İçin Tıklayın

ATAV Gazetesi Sahibi ve Kurucusu : Mustafa Atav Yönetim Yeri : ATAV GAZETE ve MATBAACILIK Gürsel Mah. 536. Sok. No:7/A - İSKENDERUN
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi